Katalog stron

Strony informatyczne

Psycholog gdańsk

Już dzisiaj skorzystaj z wysokiej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są sporym doświadczeniem. Dzięki wielkiej wiedzy, jak także doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Ponadto chcąc trafić do jak największego zgromadzenia osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Lśniący uśmiech to marzenie każdej Pani i Pana. Dlatego też należy troszczyć się o uzębienie codziennie. Nie wolno zapominać o cyklicznym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz stomatolog sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje właściwą kurację. Mogą być wykonane licówki, mostek, lub zalecenia chirurgiczne. Dlatego też powinniśmy dbać swoje uzębienie każdego dnia i już od najmłodszych lat. Warto powiedzieć, że o ile licówki są zabiegiem to warto dbać o zęby, żeby wizyta u lekarza kończyła się jedynie przeglądem. Zapraszamy dzieci i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • Depresja

  Aktualnie depresja jest coraz poważniejszym zjawiskiem. Najzwyczajniej w świecie już nawet małe dzieci na nią cierpią. A przecież depresja, która nie jest leczona może zakończyć się samobójczą śmiercią. I chociażby z tego powodu definitywnie nie należy bagatelizować stanów depresyjnych. Jeśli zatem masz depresję, bardzo szybko musisz pójść do psychiatry. Tylko i wyłącznie psychiatra bardzo dobrze wie co trzeba robić, abyśmy mieli okazję znowu cieszyć się swoim życiem. Życie jest bardzo krótkie, a więc trzeba dbać o nie.

  data: 22.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Psychologia muzyki

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema , jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie. Podejmujemy współpracę z artystami rozwijającymi swoje zdolności zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem dążymy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość pełnego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najwłaściwszego działania we obecnych czasach zdolnych artystów niezależnie od wieku. Wspólnie odpowiemy na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

  data: 20.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Księgarnia medyczna - Księgarnia MedBooks

  Nasza księgarnia medyczna ma bardzo dużo atalasów dla lekarzy i studentów medycyny, w tym rozbudowanym zbiór książek z wielu dziedzin i specjalności m.in. neurologia czy medycyna pracy. Poradniki medyczne prezentowane są w prosty sposób, z wyszczególnieniem wydawnictwa, autorów, roku wydania. Studentów Fizjoterapii może zaciekawić literatura z następujących kategorii: medycyna ratunkowa, alergologia. Wiemy, że obecnie nie tylko medycy wyszukują profesjonalnej literatury medycznej. Podręczniki medyczne i poradniki pozyskiwane są przez osoby zaciekawione danym tematem, więc promujemy atalasy z kategorii: etyka i filozofia w medycynie, psychiatria. Na rynku wydawniczym jest krocie pozycji które muszą umieć pielęgniarki jak i już pracujący lekarze.

  data: 11.08.2012 | adres: http://www.medbooks.pl | słowa kluczowe: księgarnia księgarnia medyczna medbooks lekarze książki | czytaj więcej »

 • Kiosk Cyfrowy

  Witamy bardzo serdecznie na stronie internetowej Kiosku Cyfrowego. Zachęcamy wszystkich miłośników i pasjonatów internetowej książki, do zapoznania się z całkowitą ofertą. Za pomocą naszej strony można zamówić cudowne książki dla dzieci do czytania na monitorze,audiobooki, e-booki, podręczniki. E-prasa natomiast to e-wydania dla osób aktywnych, pasjonatów różnych dyscyplin. Niesamowicie na topie od jakiegoś czasu są się bajki za SMS. Proponujemy zatembajkę za sms, bajeczki dla dzieci, jakie są zapisane w postaci plików mp3 i można je obejrzeć od razu na monitorze. Bajeczką można zauroczyć każdego malucha. Bajki rozbudzają wyobraźnię, mają wpływ na rozwój osobowości. W ofercie mamy ponadto darmowe wydania i blogi tematyczne. Nasz serwis powstał z myślą o rodzicach i z myślą o ich dzieciach.   

 • Porady farmaceutyczne

  W momencie gdy niezbyt dobrze się czujesz i zaczyna Ci coś dolegać nie koniecznie trzeba od razu iść do medyka. W razie niewielkich symptomów można odwiedzić farmaceutę w aptece. Farmaceuta może zasugerować medykamenty na pospolite przypadłości jak ból gardła, migrena, katar czy otarcia. Jeśli jednak nie masz ochoty i czasu na wycieczkę do zwykłej apteki - nie wszystko stracone. Dzięki takiemu wynalazkowi jak internet możliwa jest narada z farmaceutą bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko odwiedzić witrynę Twój-aptekarz.pl i korzystać z internetowej porady farmaceutycznej. Za pomocą przeglądarki zadasz dowolne pytanie farmaceucie, a odpowiedź otrzymasz na pocztę e-mail.

  data: 06.04.2012 | adres: http://www.twoj-aptekarz.pl | słowa kluczowe: farmacja porady zdrowie medycyna leczenie | czytaj więcej »

 • Psychotherapy in Warsaw

  Pomoc psychoterapeutyczna dostępna jest w formie skierowanej dla osób indywidualnych, dla grup, par lub systemowa. Jaką więc najlepiej wybrać? Czy udać się do psychoterapeuty w pojedynkę, kiedy znowu z mężem lub w większym gronie, a kiedy poszukać warsztatów rozwoju kompetencji psychologicznych? Kluczowe jest to, co sami czujemy, że będzie właśnie dla nas wskazane/najlepsze i jakie mamy życiowe warunki – czy dla przykładu żona będzie chciał pójść na rozmowę do terapeutki? Odpowiedzi na te i na znacznie więcej pytania znajdziesz w serwisie.

  data: 31.03.2012 | adres: http://zp.tltl.pl | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia Warszawa | czytaj więcej »

 • Psychoterapia par i małżeństw

  Psychoterapia małżeńska Warszawa Serwis o psychoterapii par świadczonej w samym centrum Warszawy. Na stronie CentrumPar.pl można przeczytać o tym, w jakich okolicznościach terapia par jest pomocna i kto może z niej dobrze skorzystać; można dowiedzieć się o stosowanej metodzie terapeutycznej oraz przeczytać o doświadczeniu terapeutów. Terapia par przeznaczona jest dla związków przeżywających poważne trudności i przechodzących przez kryzys, ale również dla tych, które w psychoterapeutycznej pracy nad związkiem szukają dróg jej rozwoju i większej satysfakcji.

  data: 31.03.2012 | adres: http://terapiapar.tltl.pl | słowa kluczowe: związki małżeństwa pary psychoterapia małżeńska terapia par | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny