Katalog stron

Strony informatyczne

Kategoria

Poniżej przedstawiamy wszystkie kategorie oraz strony znajdujące się w kategorii .

 • Psycholog gdańsk

  Już dzisiaj skorzystaj z wysokiej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są sporym doświadczeniem. Dzięki wielkiej wiedzy, jak także doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Ponadto chcąc trafić do jak największego zgromadzenia osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja

  Aktualnie depresja jest coraz poważniejszym zjawiskiem. Najzwyczajniej w świecie już nawet małe dzieci na nią cierpią. A przecież depresja, która nie jest leczona może zakończyć się samobójczą śmiercią. I chociażby z tego powodu definitywnie nie należy bagatelizować stanów depresyjnych. Jeśli zatem masz depresję, bardzo szybko musisz pójść do psychiatry. Tylko i wyłącznie psychiatra bardzo dobrze wie co trzeba robić, abyśmy mieli okazję znowu cieszyć się swoim życiem. Życie jest bardzo krótkie, a więc trzeba dbać o nie.

  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Choroby
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia
  Zdrowie i Uroda » Psycholodzy

  data: 22.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Psychologia muzyki

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema , jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie. Podejmujemy współpracę z artystami rozwijającymi swoje zdolności zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem dążymy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość pełnego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najwłaściwszego działania we obecnych czasach zdolnych artystów niezależnie od wieku. Wspólnie odpowiemy na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

 • Internetowa poradnia psychologiczna

  Szukasz kogoś kto udzieli ci porady psychologicznej? A może twoje dziecko potrzebuje porady logopedy? Wobec tego musisz wejść na przedstawianą tu witrynę internetową, na której własną propozycję przedstawia internetowa poradnia psychologiczna. Oferuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z fachowych porad psychologicznych można skorzystać również w poradni, to jest w Wałbrzychu. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją prezentowanej tu poradni psychologicznej. Przede wszystkim te osoby, które są obywatelami miasta Wałbrzych a także sąsiednich miejscowości i które równocześnie szukają takich fachowców jak logopeda bądź psychoterapeuta. W ofercie jest także pomoc psychologiczna online .

  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
  Zdrowie i Uroda » Pomoc
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

  data: 18.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

 • Strony:
katalogi stron | lista katalogów | darmowe katalogi | katalog stron

Katalog Informatyczny